Czy wiesz, że niektóre zawody muszą się ubezpieczyć na wypadek roszczeń klientów? Sprawdź, kogo obejmuje ten obowiązek.
sobota Grudzień 16th 2017

Ciekawe strony

Treści własne

Archiwa

Ubezpieczenia OC szyte na miarę

W trudnych czasach Lloyd's to najlepszy partner ubezpieczeniowyW dzisiejszych czasach dobrze jest wykupić ubezpieczenie OC. W przypadku osób wykonujących takie zawody jak na przykład lekarz, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest niemal konieczne. Jednak trzeba też pamiętać, że zanim podejmie się decyzje o wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego, z którym podpisze się stosowną umowę, dobrze jest zastanowić się i porównać, co w ramach takiego ubezpieczenia oferuje na przykład pośrednik Lloyd’s. Bo przecież wiadomo, że jeśli zajdzie konieczność skorzystania z takiego ubezpieczenia, będzie już za późno, by negocjować warunki polisy.

Ubezpieczenia w Lloyd’s ma tę zaletę, że jest przygotowane właśnie z myślą o osobach wykonujących zawody szczególnie narażone na pociągniecie do odpowiedzialności z tytułu odpowiedzialności cywilnej. Dotyczy to przede wszystkim takich grup zawodowych, jak lekarze, którzy coraz częściej są oskarżani o popełnianie błędów w sztuce lekarskiej czy urzędnicy, których wielu ludzi wini za straty, ponieważ to właśnie pan czy pani w urzędzie wydali błędną decyzję. Jedno jest pewne. Przedstawiciel Lloyd’s z pewnością każdemu klientowi dobierze taką polisę, która będzie odpowiadała jego indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Bo Lloyd’s to firma, która na całym świecie słynie z troski o swojego każdego klienta.

Jednocześnie fakt, że Lloyd’s w Polsce działa już od pięciu lat sprawia, że produkty, jakie oferuje klientom są idealnie przystosowane do polskich realiów i obowiązujących w naszym kraju regulacji prawnych. Dzięki temu z polisą tej firmy każdy, niezależnie od wykonywanego zawodu, może czuć się bezpiecznie.

Komentuj